Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Malířská stříkací pistole - nové zboží se zárukou

Cena:

995 Kč

Měsíční splátka:

Popis:

Malířskou stříkací pistoli můžete objednat telefonicky, e-mailem, nebo přímo v našem e-shopu - PRAKTICKÝ OBCHOD...Odkaz na tento produkt naleznete níže... Zasíláme na dobírku...Na zboží poskytujeme záruku 24 měsíců...

Malířská pistole nabízíme Vám malířskou pistoli, která si poradí s mnoha povrchy - zeď, štuk, cihla, beton, dřevo, plech... Malířská pistole se hodí i pro vymalování bytů, namoření dřeva, nábytku nebo stříkání fasád. S malířskou pistolí dosáhnete těch nejlepších výsledků a to bez zbytečné námahy a uklízení. Díky speciálnímu systému barva nekape. Malířská pistole nabízí rozprašování: - vertikální - horizontální - bodové -------------------------------------------- Malířská pistole - technické parametry: Jmenovitý příkon 600W Jmenovité napětí 230V ~ 50Hz Otáčky motoru max. 30 000 ot/min Jmenovitý průtočný výkon trysky až 380 ml/min Obsah nádobky cca 800 ml K malířské pistoli zdarma přidáme 2 ks respirátotů .Malířská pistole dokáže 15m2 za 10 minut! Jedná se o nové zboží se zárukou 24 měsíců. Možno zaslat na dobírku.

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

8781425

Počet zhlédnutí:

113 997x

Zhlédnutí detailu:

3 969x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 850 inzerátů