Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Svářečka invektor 250A s LCD + kabely + kartač + kladivko

Cena:

2 900 Kč

Měsíční splátka:

Popis:

"Prodám úplně nový, zabalený, nepoužitý velmi kvalitní silný moderní svářecí invertor 250A s digitálním LCD displejem a s kompletním příslušenstvím (kabel s držákem elektrod, kabel s zemnicí svorkou, kukla, kartáč s kladivem).

Vzhledem k ceně se jedná o špičkovou svářečku!

Díky snadnému použití a vysoké spolehlivosti tranzistorů IGBT je svářečka vhodná pro amatérské nebo i profesionální účely.

Také má svářečka zabudovaný tichý ventilátor, díky kterému se svářečka nepřehřeje.

Inventor také disponuje různými funkcemi jako:

- Arc Force - funkce, která pomáhá stabilizovat hořící elektrický oblouk při svařování. Pokud se oblouk zkracuje (elektroda se lepí) svářečka ""přidá"" proud a elektroda odhoří. Pokud je naopak oblouk příliš dlouhý, svářečka ""ubere"" proud a svářeč má čas na přiblížení elektrody k materiálu aniž by mu oblouk zhasl.

- Anti Stick - pokud přece jen dojde k přilepení elektrody, tato funkce zajistí skokové snížení svařovacího proudu na minimum. Elektroda se nerozžhaví, ale naopak vychladne a lze ji snadno odtrhnout aniž by bylo nutné ji vybírat z kleští.

- Hot Start - funkce, která usnadňuje zapálení oblouku tím, že zvýší zapalovací proud o cca 30% oproti proudu nastavenému svářečům. Po úspěšném zapálení se proud sníží na svářečům nastavenou hodnotu.

Technické parametry:

- Vstupní napětí: 230V

- Metoda svařování: MMA

- Moderní technologie s IGBT tranzistory

- Plynulá regulace proudu 20 - 250A

- Možnost svařování elektrodami 1.6 - 4mm

Zašlu po celé ČR na dobírku + 200kč

"

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13540304

Počet zhlédnutí:

38 583x

Zhlédnutí detailu:

890x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 830 inzerátů