27.11.2020 09:37   |  Nabídka / Prodám   |  Svářecí technika
Cena: 2 300 Kč
Popis:

Svářecí invertor Black MMA-300 je svářečka jejiž konstrukce je založena na vysoce výkonných IGBT tranzistorech. Je vybaven LCD displejem zobrazující aktuální proud svařovacího proudu nastaveným s plynulou regulací.

Detailní popis produktu
Velmi kvalitní silný moderní svářecí invertor 300A s digitálním LCD displejem a s kompletním příslušenstvím (kabel s držákem elektrod, kabel s zemnicí svorkou, kukla, kartáč s kladivem).
Díky snadnému použití a vysoké spolehlivosti tranzistorů IGBT je svářečka vhodná pro amatérské nebo i profesionální účely.

Také má svářečka zabudovaný tichý ventilátor, díky kterému se svářečka nepřehřeje.

Inventor disponuje různými funkcemi jako:
- Arc Force - funkce, která pomáhá stabilizovat hořící elektrický oblouk při svařování. Pokud se oblouk zkracuje (elektroda se lepí) svářečka "přidá" proud a elektroda odhoří. Pokud je naopak oblouk příliš dlouhý, svářečka "ubere" proud a svářeč má čas na přiblížení elektrody k materiálu aniž by mu oblouk zhasl.

- Anti Stick - pokud přece jen dojde k přilepení elektrody, tato funkce zajistí skokové snížení svařovacího proudu na minimum. Elektroda se nerozžhaví, ale naopak vychladne a lze ji snadno odtrhnout aniž by bylo nutné ji vybírat z kleští.

- Hot Start - funkce, která usnadňuje zapálení oblouku tím, že zvýší zapalovací proud o cca 30% oproti proudu nastavenému svářečům. Po úspěšném zapálení se proud sníží na svářečům nastavenou hodnotu.

Záruka: 2 roky
Hmotnost: 7 kg
Výkon (W): 130
Svařovací proud (A): 20-300
Rozsah elektrod (mm): 1,6-4
Rozměry (cm): 28x17x10
Váha (Kg): 6
Pošleme na dobírku po celé ČR (+250)

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Naše Nářádí
Telefon: 704 300 914
Odkaz: http://www.nasenaradi.cz/svarecky…

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
15625122
Počet zhlédnutí:
3 901x
Zhlédnutí detailu:
334x