Exkluzivní dílenský vozík – KOMPLETNĚ VYBAVENÝ NOVÝ

Cena:

12 990 Kč

Měsíční splátka:

Popis:

Exkluzivní dílenský vozík Kratwelle (Made in Germany) – vozík je kompletně vybavený – plný nářadí! Velká – 1/2“ Gola, Střední 3/8“ Gola, Malá 1/4“ Gola – ráčny, krátké ořechy, dlouhé ořechy, nástavce, trháky, kloubové nástavce, trháky, rukojeť + speciální eloxované ořechy na kolové matky/šrouby. Ráčnové klíče 8mm-22mm, imbusové klíče, bity – křížové, ploché, imbus, hvězdičky + sada pracovních rukavic s protiskluzovou vrstvou. Kompletní sada šroubováků – velké - úderové, elektrikářské, malé na drobnou elektroniku, sada hvězdiček. Kompletní sada kleští – samosvěrné, kombinačky, štípačky, ségerové a jiné. Kladivo, oboustranná palička, torxy a mnoho dalších.

Vozík je velice bytelný, s rukojetí pro pohodlnou manipulaci, kompletně osazen kvalitními koly, s brzdou, boční profily pro montáž či pověšení dalšího nářadí. Vrchní profilovaná deska k odkládání dílů, náradí, či odstavení hrnku s kávou :)

7 šuplíků s kvalitními pojezdy – šuplíky mají záklapku, tudíž se při převozu neotevírají, tak jako u levných čínských vozíků. 5šuplíků plně vybavených, spodní dva velké šuplíky připravené pro Vaše další nářadí. Celý vozík je uzamykatelný, součástí jsou samozřejmě 2klíče.

Kraftwelle – Německá výroba. Jedná se o velice dobře zpracovaný vozík – kompletně vybavený, vhodný do dílny, autoservisu, pneuservisu, garáže, či pro kutila.

Původní cena, co jsem dohledal na webu (pozor, je několik druhů – dle vybavení a množství nářadí – tento je ten nejvybavenější) je 1079Eur (cca 29500,-Kč).

Vozík je naprosto NOVÝ a NEPOUŽITÝ! Nevhodný dárek od příbuzenstva – mám již dílnu kompletně vybavenou a vozík nevyužiji.

Cena 12990,- (za 40% původní ceny)!

Vzhledem k velikosti neposílám.

Inzerent:604796503
Telefon:604 796 503
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Jičín

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13329876

Počet zhlédnutí:

40 567x

Zhlédnutí detailu:

1 161x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 863 inzerátů