Home Nástroje, nářadí Pily RUČNÍ ELEKTRICKÁ KOTOUČOVÁ PILA - Anbull 400W

RUČNÍ ELEKTRICKÁ KOTOUČOVÁ PILA - Anbull 400W

Praha
26. 5. 2023 - 10:13
1 199 Kč
Prodávající

Popis

【Bezpečný design】:1.Funkce dvojitého zámku: Používejte pouze při současném zapnutí antisamoblokovacího spínače a startovacího spínače, aby byl zajištěn bezpečný provoz.2.Auto Rebound Shield: Vybaveno automatickým odskočením ochranný kryt, který se po použití automaticky odrazí, pohodlný a bezpečný.
【Systém přesného řezání a chlazení】: Výrobek se zařízením pro nastavení měřítka, můžete upravit měřítko pilového kotouče podle potřeby, abyste dosáhli přesného řezu mezi 0-12 mm. Vybaven intimním designem s mnoha otvory pro účinnější odvod tepla. Nemusíte se bát odvodu tepla.
【Vynikající výkon】: Vybaveno 400W vysoce výkonným motorem se silným rotačním výkonem a nízkou hlučností. Může dosáhnout 3400 ot./min bez zatížení. Ergonomická gumová rukojeť vám poskytuje pohodlnější pracovní zážitek. Odsávací trubice vám pomůže vyčistit řeznou plochu a umožní vám jasně vidět linii řezu, abyste se vyhnuli křivosti řezání. Kompaktní velikost je velmi vhodná pro úzké prostory.
【Lehký a široce používaný】: Produkt má vynikající výkon a je velmi pohodlný na nošení. Může řezat dřevo, měkké kovy, dlaždice, sádrokartonové desky, plasty, sádrokarton, kompozity, podlahové a stěnové dlaždice, břidlici atd. To může splnit většinu vašich požadavků na použití a je to vaše ideální nářadí pro domácnost. Čistá hmotnost pouze 1,262 kg ( 2,78 lbs), lehký a lze jej používat jednou rukou. Mohou jej snadno používat ženy. Řeší problémy těžkého, pracného provozu, časově náročného a nerovnoměrného řezání.
【Multifunkční sada mini kotoučové pily】: Obsahuje: 3× vysoce kvalitní pilové kotouče (1× řezné kotouče z rychlořezné oceli s 30 zuby na hliník, 1× řezné kotouče z karbidu wolframu s 18 zuby na dřevo, 1× řezání diamantem čepele na dlaždice a klikr), 1× 1,6m sací hadice,1×3mm imbusový klíč,1× 5mm imbusový klíč,1×Vysoce kvalitní prémiové přenosné pouzdro
Doprava již od 29 Kč.
GIGAeshop

Základní údaje

Oblast inzerce
Praha
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
61516831645005978254
1 199 Kč
Prodávající

RUČNÍ ELEKTRICKÁ KOTOUČOVÁ PILA - Anbull 400W

Zavřít Zavřít
Prodávající
Gigaeshop.cz
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!