Home Nástroje, nářadí Svářecí technika Přenosná 60W laserová bodová svářečka zlata a stříbra
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Přenosná 60W laserová bodová svářečka zlata a stříbra

Celá ČR
25. 1. 2022 - 08:50
V textu
Prodávající

Popis

Laserová svářečka s výkonem 60 W pro laserové svařování šperků je speciálně vyvinutá společností Riselaser a používá se především k bodovému svařování zlatých a stříbrných šperků nebo jejich perforaci.

>> Popis produktu <<

Laserová svářečka s výkonem 60 W a vlnovou délkou paprsku 1064 nm speciálně vyvinutá pro laserové svařování šperků. Tato svářečka se používá především laserovému bodovému svařování zlatých a stříbrných šperků a k jejich perforaci.

Laserové bodové svařování je důležitým aspektem aplikace laserové technologie. Proces bodového svařování využívá tepelné vodivosti materiálu. Laserové záření ohřívá povrch obrobku a teplo z povrchu se tepelnou vodivostí šíří do vnitřku obrobku, kde obrobek taví. Regulace výkonu svářečky se provádí pomocí pomocí řízení šířky laserového pulzu, nastavení výkonu laserového zdroje, špičkového výkonu a opakovací frekvence laserového impulsu tak, aby se vytvořila specifická roztavená lázeň. Díky svým jedinečným vlastnostem tato laserová svářečka používá při výrobě zlatých a stříbrných šperků a svařování miniaturních a malých dílů.

>> Vlastnosti a funkce <<

> ovládání jedním tlačítkem pro automatické čerpání
> nepřetržitá pulzně šířková modulace
> variabilní ventilátory
> dotykový integrovaný CCD displej s mikroskopem.

Výhodou laserového svařování je minimální ovlivněn finálního produktu teplem. Díky tomu nedochází k deformacím výrobku jako při běžném svařování ani při velké hloubce svaru.

>> Výhody <<

Vysoká rychlost, vysoká účinnost, hluboká svar, malá deformace, malá oblast tepelného účinku, vysoká kvalita svařování, místo svařování bez znečištění, šetrné k životnímu prostředí.

>> Použití <<

Široké využití při přesném obrábění malých dílů, například: šperky, zubní náhrady, komunikační nástroje, kovové výrobky, hodinky, nerezová ocel a další odvětví.

Více informací a video naleznete zde
https://www.riselaser.cz/l/prenosna-laserova-bodova-svarecka-zlata-stribra/

Přenosná 60W laserová bodová svářečka zlata a stříbra

Zavřít Zavřít
Prodávající
Alex Ren
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!